AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ 0262 606 05 15

HAKKIMIZDA

Hayal ettikleriniz 1 tık ötenizde

Yıllardan 1994 yılıydı ve biz OCAK AJANS olarak genç, dinamik, çalışkan bir ekip olarak yola çıktık.

2015 yılına kadar süren ve gelecekte de sürecek olan bu yolculukta tecrübelerimize tecrübe katarak, hizmet verdiğimiz ve hizmet vermeyi planladığımız alanlarda profesyonel eğitimler alarak, genç, dinamik ve çalışkan ekip kadromuzla her geçen zamanda hızla değişen iş dünyasına ayak uydurduk, çoğu zaman da değişime öncülük ettik, etmekteyiz de…

Kocaeli Organizasyon Sektörüne 2007 yılında köklü giriş yapan Ocak Ajans günümüze kadar bu sektördeki başarılarıyla sık sık adından söz ettirmiştir. Bizler organizasyona sadece bir iş olarak bakmıyoruz. Önce sizleri dinliyor sizlere kendi organizasyonunuza dışardan bakma fırsatı sunuyoruz. Bütün istek ve arzularınızı gerçekleştirmek için yola çıkarken sizler için en uygun bütçeyi tespit edip çalışmaya başlıyoruz ve en önemlisi uygun fiyat ve kaliteli hizmetimiz ile sizleri son dakika sürprizlerinden uzak tutarak verdiğimiz sözü Ocak Organizasyon kalitesi ve profesyonel bir ekiple gerçekleştiriyoruz.

Sunduğumuz grafik hizmeti ile birlikte çalıştığımız firmaların Grafik Tasarımlarını yapıyor, Reklamlar hazırlıyor, Tanıtım Faaliyetleri için öneriler sunuyor, Geniş Promosyon Malzemeleri yelpazemizle farklılık yaratabilmek için en son trendleri takip ediyor, tüm bu faaliyetlerimizi gün geçtikçe daha da profesyonelleştirerek, hizmet verdiğimiz alanları genişletiyoruz.

2000 yılından beri Eğitim Kurumlarıyla birlikte çalışmaktayız. Kravat, Arma, Kep-Cübbe, Dijital Yıllık, Kupa, Anahtarlık, Yönlendirme Levhaları gibi okul malzemelerini istediğiniz kalitede sizlere sunmaktayız. Mezuniyet Törenlerinin Organizasyonu, Balon Süsleme, Ödül ve Plaketlerin Hazırlanması, Fotoğraf ve Video Çekimi de hizmet verdiğimiz alanlar arasında bulunmaktadır

Geçen zaman boyunca görüyoruz ki rekabetin acımasızlığı gittikçe artmaktadır. Zaman geçtikçe, değişen dünyaya ayak uydurup, değişikliklere öncülük edip, ajans olarak var olabilmek, verilmesi kolay olan bir mücadele değildir. Bizimle birlikte yola çıkan birçok rakibimiz zamana yenildi, hala sizlere hizmet verebiliyor olmamızın sırrı benimsediğimiz prensiplerimizdir.

OCAK AJANS olarak, zamanında iş teslimi, kaliteli ve benzersiz hizmeti sizlere sunmaktayız.

Müşterilerimiz ile kurduğumuz ilişkiler OCAK AJANS için sadece ticari amaç taşımaz, müşterilerimiz bizim iş ortaklarımızdır.

OCAK AJANS olarak bir firmanın tüm Reklam, Tanıtım, Halkla ilişkiler ve Matbaa ve Organizasyon ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

OCAK AJANS’ ta sizler için tasarladığımız fikirlerimiz sıradan çalışmalar değildir. Sizlerin düşüncelerini ön planda tutarak ve birlikte ortak fikir çalışmaları yürüterek, sürekli değişen gündemi takip eden, yenilikçi, deneyimli ve yaratıcı grafik atölyemiz ile birlikte, ürüne/hizmete en uygun tasarımları hazırlamaktayız.

Çağımızda maliyetleri kısabilmek için aracıların sayısını azaltırken uygulanan politikalar gün geçtikçe popülerleşmeye başladı. Elbette belirli bir işi yaparken çeşitli aracılara ihtiyaç duymamaya çalışarak işler tamamlanabilir fakat gözden kaçırılan bir şey var. İş ilişkilerinde güven çok önemlidir, faaliyet gösteren her işletmenin kendi ihtiyaçlarını karşılaması mümkün değildir, bunun için en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren kuruluşlarla çalışmak yapılacak en doğru seçimdir.

İnanıyoruz ki birlikte çalışarak hem siz hem de biz en doğru seçimi yapmış olacağız.

OCAK AJANS